Telefon alarmowy
83 343 39 71 :: 516 150 138
Aktualności
Zapytania ofertowe
Zapraszamy do udziału w procesie składania ofert
BIG
Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor (BIG InfoMonitor)
dodano: 2012-11-06

Konserwacja boisk trawiastych

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o. o., ul. Żeromskiego 5, 21-500 Biała Podlaska pragnie przedstawić Państwu ofertę cenową na wykonanie usług konserwacji boisk z nawierzchni trawiastą.

Specyfikacja usługi:
  • Koszenie - 0,10 zł. plus podatek VAT/m2
  • Nacinanie murawy/wertykulacja/ - 0,15 zł. plus podatek VAT/m2

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż zakupiony przez nas specjalistyczny sprzęt ułatwi Państwu właściwą pielęgnację boisk, które są w Państwa zarządzie. W obrębie miasta Biała Podlaska nie doliczamy kosztów dojazdu, poza miastem koszty dojazdu będą indywidualnie kalkulowane.

Nawiązując do naszej oferty cenowej informujemy iż konserwację boisk o naturalnej nawierzchni wykonujemy specjalistycznym sprzętem włoskiej firmy CARONI, który w połączeniu z profesjonalnym ciągnikiem japońskiej firmy SHIBAURA stanowi optymalny zestaw do właściwej pielęgnacji boisk. Utrzymanie właściwej jakości murawy boisk trawiastych wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych oraz pochłania wiele czasu. Przygotowany przez naszą spółkę zestaw urządzeń powinien odpowiadać Państwa wymaganiom w zakresie prawidłowej pielęgnacji boisk i stanowić uzupełnienie sprzętu, który jest w chwili obecnej wykorzystywany.

Specyfikacja usługi:

  1. Koszenie jest najczęstszym zabiegiem pielęgnacyjnym wykonywanym przy konserwacji boisk trawiastych, jakość sprzętu użyta do tego zabiegu ma istotny wpływ na końcowy efekt konserwacyjny. Oferowany przez nas sprzęt jest jednym z lepszych na rynku. Usługę wykonujemy kosiarką rotacyjną tylną z koszem CARONI TC590NSLD.
  2. Nacinanie murawy/wertykulacja gleby/ - jest to zabieg pielęgnacyjny powodujący nacinanie zbitej murawy w wyniku czego następuje spulchnienie górnej warstwy murawy powodujący usunięcie części trawy szczególnie tych rosnących poziomo, suchych roślin w wyniku czego następuje poprawa drenażu podłoża co daje efekt aeracji i uwolnienia gleby /również od pasożytów/. Szerokość robocza urządzenia wynosi 130 cm, liczba noży 159 regulowana głębokość pracy od 3 do 20 cm. Usługę wykonujemy SKARYFIKATOREM ROTA DAIRON ED 130. Po wykonaniu usługi zalecane jest zebranie trawy kosiarką z koszem typu CARONI TC590NSLD.

Uwaga: szczegółowych informacji na temat sprzętu udziela Stanisław Romaniuk tel. 695 599 359.

Konserwacja boisk trawiastych