Telefon alarmowy
83 343 39 71 :: 516 150 138
Działalność spółki

Konserwacja boisk trawiastych

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o. o., ul. Żeromskiego 5, 21-500 Biała Podlaska pragnie przedstawić Państwu ofertę cenową na wykonanie usług konserwacji boisk z nawierzchni trawiastą.

Specyfikacja usługi:
  1. Koszenie - 0,10 zł. plus podatek VAT/m2
  2. Nacinanie murawy/wertykulacja/ - 0,15 zł. plus podatek VAT/m2

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż zakupiony przez nas specjalistyczny sprzęt ułatwi Państwu właściwą pielęgnację boisk, które są w Państwa zarządzie. W obrębie miasta Biała Podlaska nie doliczamy kosztów dojazdu, poza miastem koszty dojazdu będą indywidualnie kalkulowane.

Nawiązując do naszej oferty cenowej informujemy iż konserwację boisk o naturalnej nawierzchni wykonujemy specjalistycznym sprzętem włoskiej firmy CARONI, który w połączeniu z profesjonalnym ciągnikiem japońskiej firmy SHIBAURA stanowi optymalny zestaw do właściwej pielęgnacji boisk. Utrzymanie właściwej jakości murawy boisk trawiastych wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych oraz pochłania wiele czasu. Przygotowany przez naszą spółkę zestaw urządzeń powinien odpowiadać Państwa wymaganiom w zakresie prawidłowej pielęgnacji boisk i stanowić uzupełnienie sprzętu, który jest w chwili obecnej wykorzystywany.

Specyfikacja usługi:
  1. Koszenie jest najczęstszym zabiegiem pielęgnacyjnym wykonywanym przy konserwacji boisk trawiastych, jakość sprzętu użyta do tego zabiegu ma istotny wpływ na końcowy efekt konserwacyjny. Oferowany przez nas sprzęt jest jednym z lepszych na rynku. Usługę wykonujemy kosiarką rotacyjną tylną z koszem CARONI TC590NSLD.
  2. Nacinanie murawy/wertykulacja gleby/ - jest to zabieg pielęgnacyjny powodujący nacinanie zbitej murawy w wyniku czego następuje spulchnienie górnej warstwy murawy powodujący usunięcie części trawy szczególnie tych rosnących poziomo, suchych roślin w wyniku czego następuje poprawa drenażu podłoża co daje efekt aeracji i uwolnienia gleby /również od pasożytów/. Szerokość robocza urządzenia wynosi 130 cm, liczba noży 159 regulowana głębokość pracy od 3 do 20 cm. Usługę wykonujemy SKARYFIKATOREM ROTA DAIRON ED 130. Po wykonaniu usługi zalecane jest zebranie trawy kosiarką z koszem typu CARONI TC590NSLD.

Uwaga: szczegółowych informacji na temat sprzętu udziela Stanisław Romaniuk tel. 695 599 359.

Konserwacja boisk typu Orlik

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o., ul. Żeromskiego 5 21-500 Biała Podlaska przedstawia Państwu promocyjną ofertę cenową na wykonanie usług konserwacji boisk z nawierzchnią syntetyczną typu "ORLIK"

CENNIK- konserwacja boisk

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jest ona konkurencyjna w stosunku do ofert uż istniejących na rynku. W obrębie miasta Biała Podlaska nie doliczamy kosztów dojazdu, poza miastem koszty dojazdu będą indywidualnie kalkulowane.

Nawiązując do naszej oferty cenowej informujemy iż konserwację boisk o sztucznej nawierzchni wykonujemy specjalistycznym sprzętem niemieckiej firmy WIEDENMANN który w połączeniu z profesionalnym ciągnikiem japońskiej firmy SHIBAURA stanowi wysoce specialistyczny zestaw konserwujący.

Aby boisko jak najdłużej utrzymało swoje właściwości wymagane jest jego właściwe użytkowanie oraz odpowiednia konserwacja profesjonalnym sprzętem jaki obecnie jest w posiadaniu naszej spółki.

Nasza oferta obejmuje kompleksową konserwację boisk typu “orlik” z której to możecie Państwo zamówić cały pakiet lub wybrać jedną z usług z naszej oferty.
Specyfikacja usługi:

1/szczotkowanie twarde ma na celu podniesienie włókien oraz powoduje spulchnienie górnej warstwy wypełnienia-usługę wykonujemy szczotką Terra Brush.

2/czyszczenie boiska polega na mechanicznym wybraniu warstwy wypełnienia , oczyszczenie i ponowne wczesanie czystego materiału wypełniającego/granulat lub piasek kwarcowy/-usługę wykonujemy czyszczarką Terra Clean.

3/wyrównanie poziomu wypełnienia z ewentualnym uzupełnieniem granulatu w miejscach zwiększonej ekspluatacji –usługę wykonujemy piaskarką Terra Top.

4/szczotkowanie miękkie które ma za zadanie wyrównanie wczesanego wypełnienia powodując wyrównanie powierzchni boiska-usługę wykonujemy szczotką Terra Brush

Uwaga: wysokość ciągnika wynosi 2,20 m (prosimy o sprawdzenie wysokości bramyw jazdowej) szczegółowych informacji na temat sprzętu udziela Stanisław Romaniuk tel. 695 599 359.