Telefon alarmowy
83 343 39 71 :: 516 150 138
Sprzedaż lokali

Sprzedaż lokali

dodano: 2021-06-21  |   astolc

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży


INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Kolejowej 32A, ul. Kopernika 9, ul.  Piłsudskiego 45 i ul. Sidorskiej 32.

- Kolejowa 32A

- Kopernika 9D

- Piłsudskiego 45

- Sidorska 32

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Bartoszewicza 6 i ul. Kopernika 9.

- Bartoszewicza 6

- Kopernika 9 CSprzedaż lokali

dodano: 2020-12-01  |   astolc

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stroniewww.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Kolejowej 30 i ul. Prostej 17.

- Kolejowa 30

- Prosta 17

Sprzedaż lokali

dodano: 2020-10-27  |   astolc

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stroniewww.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Kolejowej 30 i ul. Terebelskiej 45A.


- Kolejowa 30

- Terebelska 45A

Sprzedaż lokali

dodano: 2020-10-06  |   astolc

INFORMACJA

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stroniewww.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Piłsudskiego 47 i ul. Terebelskiej 45A.

 - Piłsudskiego 47

- Terebelskiej 45A

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stroniewww.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy ul. Janowskiej 74A i ul. Sidorskiej 23.


- Janowska 74A

- Sidorska 23

Sprzedaż lokali

dodano: 2018-08-14

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stroniewww.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy  ul. Janowskiej 74A, ul. Piłsudskiego 45 i ul. Terebelskiej 45A.

SPRZEDAŻ LOKALI

dodano: 2018-08-07

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

INFORMACJA

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbp.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku  przy  ul. Kolejowej 30 i ul. Sidorskiej 25.

Sprzedaż lokali

Ważne dokumenty w sprawie sprzedaży lokali

dodano: 2018-04-24

Informacja o wykazie lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.04.2018 r.

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbialapodlaska.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku przy Al. 1000-lecia 35, ul. Kolejowej 30, ul. ...
Czytaj więcej
dodano: 2017-12-04

Informacja z dn. 4-12-2017 - Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbialapodlaska.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynkach przyul. Kopernika 7A.ul. Kopernika 7A ...
Czytaj więcej
dodano: 2017-11-21

Informacja o wykazie lokali przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku przy ul. Łukaszyńskiej 41, ul. Terebelskiej 45A i ul. Zamkowej 9

Zarząd Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej informuje że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu oraz na stronie www.zglbialapodlaska.pl umieszczono na okres 21 dni wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz ich najemców zlokalizowanych w budynku przy ul. Łukaszyńskiej 41, ul. Terebelskiej 45A i ...
Czytaj więcej