Telefon alarmowy
83 343 39 71 :: 516 150 138
Aktualności

Lokale do wynajęcia

dodano: 2022-07-13  |   wchilewicz

Lokale do wynajęcia

Dzień dobry,
Przypominamy o wolnych lokalach do wynajęcia.
To m.in.lokal w samym centrum miasta, przy ul. Brzeskiej 1 o powierzchni ponad 300 mkw.
Zapraszamy do współpracy 
  	
</div><div class=

Życzenia Wielkanocne

dodano: 2022-04-14  |   admin
Wszystkim mieszkańcom Białej Podlaskiej składamy najlepsze życzenia Wielkanocne, życzymy spokoju, radości i odpoczynku.

Solidarni z Ukrainą

dodano: 2022-02-28  |   admin

Wspieramy działania Urzędu Miasta na rzecz uchodźców z Ukrainy

24 lutego obudziliśmy się w innej rzeczywistości. Wojna, która tak mocno doświadczyła nasz naród, dzieje się ponownie na naszych oczach. Miasto Biała Podlaska całym sercem jest z Ukrainą. Organizowane są kolejne akcje wspierające Ukraińców.

Od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 można przekazywać zebrane środki materialne w MOPS. Specjalnie w tym celu wydłużyliśmy pracę ośrodka do godz. 18.00. Aby ułatwić transport produktów, dostarczajcie je, prosimy, w kartonach.
Całodobowo dary można przynosić do siedziby Straży Miejskiej przy Al. Tysiąlcecia 22. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy są m.in.: koce, chusteczki higieniczne, ręczniki, pampersy (wszystkie rozmiary), desery w słoikach, kaszki, batony, paluszki słone, maskotki, kolorowanki, kredki, śpiwory, poduszki.

Do pomocy włączona została także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w której możliwe jest uzyskanie pomocy psychologicznej skierowanej do dzieci i ich rodziców w związku z toczącą się wojną na terenie Ukrainy.
Zachęcamy do kontaktu osobistego z poradnią przy ul. Waryńskiego 3, telefonicznego pod numerami: 83 341-64-36, 83 341-64-37 oraz mailowego: pppbp@op.pl (e-mail zaufania: porady.pppbp@gmail.com).

dodano: 2021-12-23  |   admin

Życzenia Bożonarodzeniowe

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przesyłamy Państwu serdeczne życzenia zdrowia, spokoju i odpoczynku oraz pomyślności w Nowym Roku.

ZARZĄDZENIE NR 13/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

dodano: 2021-11-26  |   zgl

ZARZĄDZENIE NR 13/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

ZARZĄDZENIE NR 13/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O. W BIAŁEJ PODLASKIEJ z dnia 25 listopada 2021 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 1 stycznia 2021 r.

ZARZĄDZENIE NR 12/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

dodano: 2021-11-26  |   zgl

ZARZĄDZENIE NR 12/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

ZARZĄDZENIE NR 12/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O. W BIAŁEJ PODLASKIEJ z dnia 24 listopada 2021 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 25 grudnia 2021 r.

Aktualności

dodano: 2021-12-29  |   admin

Godziny otwarcia w dn. 31 grudnia

Informujemy, że w dn. 31 grudnia skracamy godziny otwarcia. W siedzibie Zakładu Gospodarki Lokalowej przy ul. Żeromskiego 5, jesteśmy dostępni do godz. 13, a do Państwa dyspozycji pozostają numery alarmowe 83 343 39 71 i 516 150 138.

ZARZĄDZENIE NR 15/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

dodano: 2021-12-10  |   zgl

ZARZĄDZENIE NR 15/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O.

ZARZĄDZENIE NR 15/2021 PREZESA ZARZĄDU ZAKŁADU GOSPODARKI LOKALOWEJ SP. Z O.O. W BIAŁEJ PODLASKIEJ z dnia 9 grudnia 2021 r. w sprawie wprowadzenia zmian do Regulaminu Organizacyjnego Zakładu Gospodarki Lokalowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej.

Wszystkich Świętych

dodano: 2021-10-27  |   wchilewicz

Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych już za kilka dni, Spółka Miejska Zieleń posiada w swoim asortymencie kwiaty żywe, sztuczne, znicze oraz wszystko co potrzebne do porządkowania i dbania o miejsca pochówku najbliższych.

Zieleń Sp. z o.o.
Brzeska 109
Biała Podlaska

3. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu Forbesa

dodano: 2021-10-19  |   wchilewicz

3. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu Forbesa

Biała Podlaska znalazła się w zaszczytnym gronie miast wyróżnionych przez magazyn „Forbes” w rankingu „Miast Przyjaznych dla Biznesu”. 

Zajęliśmy 3. miejsce w kategorii miast do 150 tys. mieszkańców za działania podjęte przez samorząd, by pomóc lokalnym przedsiębiorcom w trudnym czasie pandemii. W uroczystej gali, która odbyła się w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, uczestniczyli prezydent Michał Litwiniuk i zastępca prezydenta Maciej Buczyński.

Prezydent Michał Litwiniuk: „Jestem dumny z tego wyróżnienia i tak wysokiej lokaty. To my byliśmy jednym z pierwszych samorządów, które zwolniły przedsiębiorców od podatku od nieruchomości, opłaty prolongacyjnej przy odroczeniu płatności lub rozłożeniu podatku na raty oraz z czynszu za najem lokali z zasobów spółki miejskiej ZGL. Nasz samorząd doceniono także za zaktywizowanie zawodowe mieszkańców poprzez stworzenie warunków do założenia własnej działalności gospodarczej dzięki realizacji projektu unijnego „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie  własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska”.  Jego efektem było powstanie 44 nowych bialskich firm, które otrzymały środki finansowe w postaci bezzwrotnych dotacji w kwocie ok. 30 tys. zł. na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Z dumą przyjąłem na  gali Forbesa w Poznaniu nasze wyróżnienie – ta nagroda to jednak nie tylko sukces, ale i zobowiązanie do dalszego rozwoju warunków do prowadzenia działalności gospodarczej w naszym mieście. Dziękuję  prezydentowi Maciejowi Buczyńskiemu oraz pracownikom Urzędu Miasta, to dzięki ich pracy i zaangażowaniu nasze miasto nieustannie się rozwija. Codziennie podejmujemy działania, by nasze miasto było przyjazne dla biznesu i by Biała Podlaska się rozwijała”.

Lista „Forbesa” powstaje w oparciu o analizę zmian w liczbie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie danego samorządu. Gala, podczas której wręczono wyróżnienia laureatom, wieńczyła pierwszy dzień Europejskiego Forum Samorządowego. Forum jest platformą wymiany doświadczeń oraz wiedzy dotyczącej strategicznych kierunków rozwoju miast, gmin i regionów, źródeł finansowania, a także wyzwań stojących przed władzami lokalnymi w związku z dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością społeczną i gospodarczą. To część Local Trends, unikalnej inicjatywy samorządowej.

Źródło: www.bialapodlaska.pl